Bu Blogda Ara

27 Ocak 2015 Salı

Richard Dawkins - Gen Bencildir PDF veya EPUB formatında indir


Gen Bencildir" ilk yayımlandığı 1976 yılında biyologlar ve halk arasında büyük bir heyecan dalgasına yol açmıştı. Genin gözünden hayata bakışı parlak bir şekilde ve sade bir yazımla sunuşu, doğal seçilimin doğasıyla ilgili düşünce dizileri ile birleşerek evrimi anlayışımızla ilgili geniş kapsamlı imalarda bulunmuştu. Zaman, kitaptaki fikirlerin önemini onayladı. Kuvvetli entelektüelliğe sahip olmasına rağmen teknik bir dille yazılmamış olan "Gen Bencildir" birçoklarınca bilim yazıtının başyapıtı olarak görülür ve kitaptaki öngörüler günümüzde bile ilk yayımlandığı gündeki kadar güncelliğini korur.


                                  İndirme Linki

4 yorum :

 1. Hocam çok teşekkür ederim harika bir site, çok yerde epub bulunuyor, burada ise seçenek imkanı sunulmuş, sağ olun..

  YanıtlaSil
 2. Pdf epub ayrimini nasil yapacagiz yonlendirdigi sayfada uygunsuz reklamlar aciliyor ve indirdigi sey de çince sacma birsey lutfen yardim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 5 saniyelik reklamı geçtikten sonra açılan linkteki direct download butonuna tıklayıp indirebilirsiniz. indirdiğiniz zip dosyasında hem pdf hem de epub dosyası var.

   Sil
 3. çok teşekkürler elinize sağlık . Richard Dawkins'in "Tanrı Yanılgısı"nı da EPUB formatında yüklerseniz çok sevinirim :) Emeğinize sağlık..

  YanıtlaSil