Bu Blogda Ara

24 Şubat 2016 Çarşamba

Tess Gerritsen - Siliniş (Rizzoli ve Isles #5) PDF veya EPUB formatında indir


Kendini bir rehine krizinin yanlış tarafında bulunca, hamile olan cinayet masası detektifi Jane Rizzoli, hayatının en mutlu saatleri olabilecek süreçte kendini tam bir kâbusun ortasında bulur. İsimsiz, güzel bir kadın, morga ceset olarak getirilir. Fakat Boston'lu tıp uzmanı Maura Isles ceset torbasını açıp baktığında, unutamayacağı bir korku yaşar: Ceset gözlerini açar!

Hâlâ hayatta olan kadın hastaneye yetiştirilir, ama tuhaflıklar çok geçmeden ölümcüllüğe dönüşür. Kadın, son derece soğukkanlı bir şekilde güvenlik görevlisini öldürerek hastaları rehin alır… Aralarından biri hamile cinayet detektifi Jane Rizzoli'dir.


Bu şiddet eğilimli, çaresiz ruh kimdir ve istediği nedir? Gergin saatler ilerlerken Maura, Jane'in kocası FBI ajanı Gabriel Dean'le işbirliği yaparak gizemli katilin kimliğini araştırmaya başlar. Federal ajanlar aniden ortaya çıkınca, Maura ve Gabriel sıradan bir rehine krizinden çok daha derinlere uzanan bir olayla karşı karşıya olduklarını anlarlar. Bu gizemin anahtarını sadece silahlı çılgın kadınla kapana kısılmış olan Rizzoli elinde tutmaktadır... Tabii eğer hayatta kalırsa.

                                              İndirme Linki

3 yorum :

 1. Siteyi az önce keşfettim.Çok güzel görünüyor.Elinize sağlık.

  YanıtlaSil
 2. http://www.kitapyurdu.com/kitap/belki-de-senin-hikayendir/387614.html


  Belki de Senin Hikayendir Abdülkerim Kolat, senin hikâyeni yazdı. Sizden bir hikâyeyi, belki de içinizden birinin bütün hikâyesini…
  Büyük bir şehrin ortasında kaybolan bir genci, sararmış solmuş otlarla kaplı bozkırda koşan bir çocuğu, sabahın seherinde vakitsiz bir anda göç eden bir kuşu kaleme ald

  BU KİTABI BULABİLRİMİSİN

  YanıtlaSil
 3. umarım buralardasınızdır. Uzun oldu. sevgiler :)

  YanıtlaSil